Konsola PlayStation 5 – jakie gry warto kupić

Playstation 5 to jeden z najbardziej pożądanych konsol na rynku. Od swojej premiery w lipcu 2020 roku jest rozchwytywana przez graczy, przez co trudno znaleźć jej egzemplarz na sklepowych półkach. Konsola posiada niesamowicie szybki dysk SSD, który jest świetnie zintegrowany z resztą kontroli.  Ta szybkość zapewnia przełomowy poziom rozrywki, oszczędzając przy tym czas podczas ładowania. Kolejną zaletą konsoli jest dedykowany procesor dźwiękowy, Tempest Engine. Tempest Engine umożliwia wykorzystywanie kilkuset źródeł dźwięku.

W co możemy zagrać na ps 5?

Ps5 oferowała bogactwo tytułów od samego dnia premiery. Gry które mogliśmy znaleźć na od początku to między innymi Call of Duty: Black Ops – Cold War, czyli odsłona słynnej na całej świecie serii Call of Duty: Black Ops, wykorzystująca okres zimnej wojny jako podstawę do świetnej i wciągającej historii. Dla fanów wyścigowej adrenaliny czeka na siódma już osłona Gran Turismo, która wciśnie w fotel realizmem, bogactwem modeli czy piękną grafiką. Znajdziemy również God of War: Ragnarok,  czyli hack and slash przenoszący ciebie w świat wikingów i nordyckiej mirtlogii. Dla fanów wyzwań ps5 gry ma remake Demon’s Soul, gry japońskiego studia Fromsoftware która w nowym wydaniu nie tylko zachwyci światem, ale również zapewni wiele godzin rozrywki. Nie możemy również zapomnieć o Ratchet & Clank: Rift Apart, nowej odsłony tytułu wydanego na ps4, który tym razem zagościł na ps5. Dzięki świetnemu silnikowi nowej konsoli Ratchet & Clank: RIft Apart oczarowuje filmową grafiką zapewnijąc wiele godzin odpoczynku i rozrywki, na następne lata.

Jak kupić taniej?

Jednakże jakość, którą oferuje ps5 i gry które możemy na niej znaleźć, wiąże się z dość sporą ceną. Jak tu być graczem i nie zbankrutować? Tu pomocni  są Łowcy Gier ułatwiający zdobycie każdemu graczowi tych samych gamingowych doświadczeń, za znacząco niższą cenę. Zazwyczaj zapewniają to kodami promocyjnymi. Na ich platformie znajdziesz coś dla siebie i zaoszczędzisz na jeszcze więcej gamingowych doświadczeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *